O nas

Nauczyciele - lektorzy, którzy cały czas zwracają się do dzieci w języku angielskim. Realizujemy program w języku angielskim 5 godzin dziennie w grupach. Nauczyciele polscy realizują postawę programową w języku polskim, natomiast native speaker w języku angielskim, co sprawia, że dzieci uczą się nowych treści w dwóch językach dzięki temu, przedszkolaki bardzo szybko przyswajają prawidłową wymowę, akcent i intonację. Sprawnie opanowują podstawowe zwroty potrzebne w codziennej komunikacji i potrafią zastosować je w odpowiednich kontekstach.

Co oferujemy?

Jesteśmy alternatywą dla przedszkoli „molochów” i przepełnionych oddziałów przedszkolnych.

W przedszkolu funkcjonują dwa oddziały:

  • · grupa 3-4 latków - Smykusie
  • · grupa 5-6 latków - Smyki

Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. U nas Twoje dziecko poczuje się bezpieczne, a my zapewnimy mu optymalne warunki rozwoju.

Przedszkole czynne jest przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach 06:30 – 17:00 z wyjątkiem ustawowych dni wolnych od pracy, dni ustalonych przez Dyrekcję placówki, bożonarodzeniowej przerwy świątecznej – zimowa przerwa świąteczna, wielkanocnej przerwy świątecznej podanej do wiadomości rodziców podczas podpisywania umowy o sprawowanie opieki nad dzieckiem oraz na zebraniu na początku roku szkolnego.

REALIZUJEMY ROCZNE PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE

PRZYJMUJEMY DZIECI Z OPINIAMI O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO ORAZ WCZESNYM WSPOMAGANIEM ROZWOJU

Masz pytania?
Zadzwoń do nas!

795 721 070
52 307 06 89